Afgelopen zondag 26 mei was wederom de grote traditionele kung fu wedstrijd Team Guo Shu Cup in Amsterdam. Dit jaar werd er meegedaan in teamverband en niet individueel. Wel was er een apart onderdeel, de duida oftewel dubbelspel. Onze school heeft hierbij een mooi resultaat behaald. Zowel bij de jeugd, Ferran en Noa, als bij de volwassenen, Lorenzo en Gale, hebben we een tweede plek behaald. Daarnaast hebben de teams voor handvorm, kort en lang wapen bij de jeugd: Ferran, Noa en Jesse en bij de volwassenen: Lorenzo, Gale en Jeroen de eerste plek behaald. Ook was er nog een traditionele Chinese Leeuwendans competitie waar Jesse, Wesley en Jeroen ook een eerste plek hebben behaald! Ook was er een team uit China die nog een mooie demonstratie gaf.Kortom een dag vol bijzondere dingen. En een super resultaat voor onze school en dit op de verjaardag van Sifu!   Ps. op de foto missen we nog Gale.